Duben 2012

Hledám zkušeného grafika..

15. dubna 2012 v 22:57 | Nykyttka píše.. |  News
Takže, už se tak nějak otkávám, prošla sem si nastavení, okoukala všechno a měla dost času na přemejšlení co s blogem dál...
Jelikož mě teď poslední dobou zaměstává hodně okolí a nemám čas blogařit ani grafičit, potřebuju pomoc. Hledám zkušeného grafika, ale opravdu zkušeného. Někoho ochotného a kdo bude s námi chviličku spolupracovat. ;) Potřebovala bych aby někdo tomuto blogu dodal to nejvzácnější a to design :) Věřím že mezi vámi je někdo takovej, takže se proto ptám. Našel by se někdo takový? Někdo kdo by byl ochotnej udělat design? Hrozně moc prosím..
Nebudu psát že za to dostane bůh ví co, jen mu můžu slíbit, že bude po celou dobu trvání designu naspán v menu a může se kamkoliv na design dát odkaz na svůj blog. Chtělo by to něco trošku ,,profesionálnějšího´´. Chtěla bych aby se blog už začal rozjížtět a nabral takové obrátky, jako měl dřív ;)
Proto, jestli někdo takový tady je, prosím ať mi napíše. Může do komentů nebo na e-mail (nikoleta96@seznam.cz - ale tam moc nechodím). Nejradši bych byla, kdyby mi i poslal odkaz na jeho/její grafiku.. :)
Děkuju za každého ozvaného designera :)
S láskou Nykyttka

Návrat..

10. dubna 2012 v 22:34 | Nykyttka píše.. |  News
Moji drazí..
takže vám oficiálně potvrzuji že se na blog vracím.. Neříkám že tady DENNĚ bude novej článek ale budu se snažit ;) Chystám se na blogu udělat pár zásadních změn, některé vás možná trošičku zaskočí. Každopádně, blog se pokusím trochu překopat a dát ho do takového stavu, jak si jen zaslouží. Já věřím, že dokážete ještě nějakej ten den počkat, než si tady zase všechno prohledám a vrátím se do toho normálního režimu. Ještě jedna věc. Sims už nemám. Musela jsem se sním rozloučit když nám odešel do háje náš starý počítač. Díky tomu mám noťas v týdnu 24 hodin po ruce i ve škole, ale to neznamená, že budu jen tady. Mám ještě jeden blog - grafický & deníček, a tomu se chci věnovat naplno. Nicméně se budu věnovat tomuhle a pokusím se ho dát do nějakého stavu, aby sme byly všechni spokojeni.
Budu se snažit, jen mi dejte čas.. ;)
S láskou vaše Nykyttka

Možná?!

9. dubna 2012 v 12:35 | Nykyttka píše... |  News
Zdáárek ;)
mmm.. nevím jak začít..prostě nějak začnu..
Člověk dělá chyby, já udělala jednu velikou chybu. Opustila jsem tento blog - neuvědomovola jsem si až do dneška. Dneska jsem si totiž přečetla komentář od jedné věrné návštěvnici blogu Rose. DĚKUJU tady předevšema za ten komentář! Upřímně, ten komentář mě rozbrečel. Když jsem si ho tak pročítala uvědomila jsem si spoustu věcí. Jedna ta věc byla moje velká chyba. Opustila jsem tento blog a vzala to.
Nejradši bych se vrátila, ale zaprvé - nemám už v PC sims, se simsem sem se rozloučila definitivně při překopávání počítače. Za druhé - nevím jestli opravdu se mám vrátit nebo ne - jak by ste mě tady vzaly apod.. A za třetí - nemám moc času. Články by moc nepřibývaly ale možná párkrát do týdne jo. Jsem na intru a znáte to - intrácký děcka! :D Prostě všude sranda kolem, ale hlavně né počítač. :D
Takže nevím, nechám si to projít hlavou, ale ráda bych znala váš názor.
VRÁTIT SE vs. NEVRÁTIT SE