Sotva se vrátím

28. února 2012 v 18:32 | Gasim |  News

???

Předem se Vám chci omluvit za dlouhou nepřítomnost - byla jsem na měsíc v Londýně. Chtěla jsem Vám to napsat předem, ale myslela jsem, že budu mít k dispozici internet a budu moct psát články v Anglii. Ale bohužel jsem tu možnost neměla. Vrátila jsem se až včera večer. Omlouvám se i spřáteleným blogům za to, že jsem neobíhala..

A teď se dostávám k tomu nepříjemnému tématu. Sotva se vrátím a už tu vidím aférku. Netrvalo mi dlouho, aby mi došlo, že se týká mě. Ale pořád jsem nepochopila, jak můžu porušovat podmínky, když jsem uvedla zdroj?
Určitě měl někdo z vás fan blog (blog zaměřený na nějakou celebritu, seriál či něco jiného - fanstránku). Tam se přece taky kopíruje - jinak se ty informace zjišťovat nedají. A kopírují se hlavně fotky! Já jsem fanstránku měla a když jsem chtěla napsat článek s fotkami, myslíte si, že jsem si pro fotky jela do Ameriky jako nějaká paparazzi? To je teda pěkná hloupost, trapárna, totální kravina a nevím, co ještě...
Zkopírovala jsem obrázky, přiznávám. Ale zamazala jsem snad nápis/zdroj "ArSePo" na obrázku? Ne. "Kdyby to náááhodou někomu nestačilo (řekla jsem si), uvedu i zdroj obrázků pod článek." Tak fakt nechápu, co vám vadí. To se mám jako postavit na hlavu?
Když si tak čtu komentáře...: Sonia - ArSePo = promiň, ale neviděla jsem nikde na vaší stránce nic o tom, že bych se měla zeptat, než něco zkopíruju. Možná to tam je a já to přehlédla. V tom případě se omlouvám, moje chyba. Ale stejně mi nejde do hlavy, proč tam jsou teda ty zdroje na obrázcích, když se stejně musím ptát? Řekla jsem si, že když je zdroj na obrázku vepsaný, je to asi určeno ke kopírování. Já jsem přece neudělala nic, čím bych vás urazila. Zdroje jsem uvedla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 merry merry | Web | 29. února 2012 v 16:46 | Reagovat

už jsem si říkala,že jsi zkončila uf.aférka:některý lidi kolem toho dělají plno rachotu:( já vím není to zprávné ale každý má právo na chybu:/

2 Blue Blue | 3. března 2012 v 23:42 | Reagovat

Ještě že si neskončila, taky jsem začínala mít trošku strach... A jinak, tohle taky nepochopím, ale stávalo se mi to s posledními blogy skutečně často.. :(

3 simici25 simici25 | 16. března 2012 v 16:13 | Reagovat

Ahoj chcti ti oznámit že mažu blog :-) :-)

4 JuKy JuKy | 25. března 2012 v 13:35 | Reagovat

Ahoj,
kdy bude vyhodnocení konkurzu na spoluadminy? :-)

5 Rose Rose | 28. března 2012 v 18:59 | Reagovat

Zdravím celý team tohoto blogu, chtěla bych vám teď napsat něco, co vás asi nepotěší, ale myslím, že byste si konečně měli uvědomit o co jde...

Když jsem poprvé navštívila tento roku (tuším, že to bylo někdy v roce 2008 nebo 2009), byla jsem uchvácena kvalitou vaší práce. Na blogu byli asi tři webmastěři, kteří sem pravidelně přispívali svými články a snažili se aby byl blog aktivní a fungoval tak, jak má. Návštěvnost měl blog v té době hodně velikou a popravdě si jí i zasloužil. Blogmasteři jako Hanka a Nykyttka byli ve svém oboru zkušení, měli ambice, silnou vůli a hlavně chtěli pro nás pouhé návštěvníky něco dělat...

Postupem času začal blog upadat. Bylo to hlavně kvůli Hance, která odešla a taky proto, že už blogmastěři neměli tolik času aby přidávali další a další články... I tohle období ale bylo jakžtakž v pohodě oproti tomu, co přišlo potom. Blog absolutně zaostával, jak v článcích, tak v designech a dalších věcech. Návštěvníci začali ubývat i když tu byly někteří nadšenci (jako například já), kteří tomuto blogu stále dávali naději... a však marně.

Blog byl několikrát uveden do provozu a poté zase pozastaven. Všechny nás to štvalo, ale pořád jsme věřili, že se zase někdo vzchopí a konečně dá blog do pořádku. A taky že ano. Nykyttka se rozhodla celé to tady napravit a zrekonstruovat. Chvíli to fungovalo, ale po dvou měsících jsme byli zase na začátku...

Nykyttka nakonec z blogu odešla a založila si svůj grafický blog, o kterém už ani nevím, jestli ještě funguje (ale upřímně, divila bych se kdyby ano). Poté se blog zase začal obnovovat, rekonstruovat a zase pozastavovat. Za tu dobu se zde vystřídalo tolik spolumajitelů, že bych je snad ani nespočítala.

A teď, když vidím, že poslední článek byl přidán zase před měsícem, nezbývá mi nic jiného než se otočit a jít dál... Tenhle blog jsem měla ráda (a možná ještě mám, tedy když se vrátím do archivu do roku 2008) a je mi strašně líto, že musel takhle dopadnout. Ani nevím, jestli si Gasim můj komentář přečte a jestli se rozhodne na něj nějak reagovat, nebo si prostě jen řekne "Tak tady si zase někdo vylejval srdce".

Nicméně všem blogmasterům (ať už těm bývalým nebo těm současným) moc děkuji za to, že měli tu snahu pro nás něco dělat a blog uvádět do chodu i když se jim to kolikrát moc nepovedlo... A taky doufám, že si konečně nějaký admin uvědomí, jak krásný a úspěšný tento blog býval a rozhodne se s ním něco dělat.

Tak tedy, mějte se a doufám, že až tento blog zase za rok navštívím, bude v provozu a budou zde spolehliví admini, kteří budou mít zájem pro nás něco dělat ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama