Únor 2012

Sotva se vrátím

28. února 2012 v 18:32 | Gasim |  News

???

Předem se Vám chci omluvit za dlouhou nepřítomnost - byla jsem na měsíc v Londýně. Chtěla jsem Vám to napsat předem, ale myslela jsem, že budu mít k dispozici internet a budu moct psát články v Anglii. Ale bohužel jsem tu možnost neměla. Vrátila jsem se až včera večer. Omlouvám se i spřáteleným blogům za to, že jsem neobíhala..

A teď se dostávám k tomu nepříjemnému tématu. Sotva se vrátím a už tu vidím aférku. Netrvalo mi dlouho, aby mi došlo, že se týká mě. Ale pořád jsem nepochopila, jak můžu porušovat podmínky, když jsem uvedla zdroj?
Určitě měl někdo z vás fan blog (blog zaměřený na nějakou celebritu, seriál či něco jiného - fanstránku). Tam se přece taky kopíruje - jinak se ty informace zjišťovat nedají. A kopírují se hlavně fotky! Já jsem fanstránku měla a když jsem chtěla napsat článek s fotkami, myslíte si, že jsem si pro fotky jela do Ameriky jako nějaká paparazzi? To je teda pěkná hloupost, trapárna, totální kravina a nevím, co ještě...
Zkopírovala jsem obrázky, přiznávám. Ale zamazala jsem snad nápis/zdroj "ArSePo" na obrázku? Ne. "Kdyby to náááhodou někomu nestačilo (řekla jsem si), uvedu i zdroj obrázků pod článek." Tak fakt nechápu, co vám vadí. To se mám jako postavit na hlavu?
Když si tak čtu komentáře...: Sonia - ArSePo = promiň, ale neviděla jsem nikde na vaší stránce nic o tom, že bych se měla zeptat, než něco zkopíruju. Možná to tam je a já to přehlédla. V tom případě se omlouvám, moje chyba. Ale stejně mi nejde do hlavy, proč tam jsou teda ty zdroje na obrázcích, když se stejně musím ptát? Řekla jsem si, že když je zdroj na obrázku vepsaný, je to asi určeno ke kopírování. Já jsem přece neudělala nic, čím bych vás urazila. Zdroje jsem uvedla.

Konkurz na spoluadminy

4. února 2012 v 16:39 | Gasim
Mám velké plány s blogem...
...chtěla bych mít na tomto blogu tým (něco jako na lovelysims.blog.cz). Už mám nahoře i kolonku "Our team", ale chybí mi členové. Proto pořádám konkurz na spoluadminy.
Ještě nevím, kolik spoluadminů chci přijmout. Představovala bych si tým o tří až pěti lidech, ale to vše záleží jen na počtu zájemců.
Pro zájemce:
Na otázky odpovídejte pravdivě (nehrajte si na někoho, kdo nejste - časem by se to poznalo a byl by problém)
Přihlášku a další poptávky zasílejte na thesim-s@email.cz - NE JINAM
Přihlášky zasílejte pouze tehdy, když si budete naprosto jisti, že se chcete stát spoluadmin/em (berte to vážně, ne ze srandy)


Přihláška je ZDE.

Šilhající siminka

4. února 2012 v 16:23 | Gasim |  Gallery
Důkaz, že i simíci umějí šilhat:

Svatba

2. února 2012 v 19:30 | Gasim |  Fotky ze hry - Gasim
Přináším pár povedených fotek ze své hry. Jde o zamilovaný pár, který má právě svatbu - opravdu ráda fotím svatby a tuto jsem si nemohla nechat ujít..: