Prosinec 2011

Message for you from Nykyttka

3. prosince 2011 v 12:10 | Nykyttka píše...
Zdravíím...
Ano, to sem zase já, Nykyttka.. Emm, konečně sem přemluvila blog.cz, aby mě poslaly heslo. Konečně! Po několika měsích otravování a prošení aby mě umožnily přístup na blog, mě heslo poslaly a změnily aby se sem holky nedostaly. Děkuji týmu Blog.cz!
Emm, takže k vám. Nevím zda-li sem ještě někdo zabloudí nebo jestli sem někdo pravidelně chodí a čeká na nějaký článek, že hledáme nového člena pro tento blog, že někomu přenechám tento blog, nebo podobně..! Ta chvíle přišla! Blog nikomu nepřenechám ani nedám, možná ani tento blog nebudu používat, ale zase si říkám, byla by to škoda..
No, stručně a jednoduše! Když sem koukala na nastavení blogu, zjistila sem, že všechnu moji práci holky smazaly! Co se týče článků, komixů, soutěží..! Takže, díky moc holky! Uvědomila sem si že na blog.cz jsou lidé, kteří se zdají milý, hodní a že by nic takového nikdy neudělali! Děkuju, že ste mě probudily a ukázali mi pravdu!
Noo, takže! Nevím co s blogem.. Nemůžu ho jen tak někomup přenechat! Já sem s blogem zažila tolik! Nechat si ho taky nechi, protože vím, že mě to bude bavit jen chvíli a potom zase ne. Zase si budu dávat pauzy! No joo, taková už sem! Ani sims mě už nebaví! Co sem na intru, nemám čas něco hrát nebo přidávat články..
No nevím, budu nad tím jestě přemejšlet..
Vaše Nykyttka ♥