Duben 2011

Bye, bye.. né tak docela.. :) ;)

16. dubna 2011 v 17:25 | Nykyttka píše...

Zdravím věrné, stálé i nové návštěvníci blogu..
S čím tu jsem dneska? No, dneska vám jdu sem zdělit, že obnovuji svůj starý blog o grafice a vracím se na něj.. :) ;) No, to jea by ste mě měli kde hledat. Ovšem, zde budu (snad) pořád aktivní.. :) ;) No, takže, jestliže někdo budete mě chít navštívit na mém druhém, osobním, grafickém blogu, dám vám sem adresu.. :) ;)


Můžete mě nam navštívit, budu ráda.. :) ;) No, já pádím holkám napsat mejl, protože tato aktivita adminek mě už vážně přestává bavit!
Tak čuss... :) ;)

The sims 3 - Po setmění? Mám!

11. dubna 2011 v 18:55 | Nykytttka píše...
PRO ADMINKY: Holky, omlouvám se, nevím, která z vás má mít dnešek, ale ani jedna vůbec nic nepřidáváte, takže musím zase já..! Blog nemůže bejt pořád prázdnej!

Zdaréééc děcka, tak jak se máte? Paříte sims? No, já se musím přiznat, já ANO! V neděli jsem chtěla přidat další díl komixu "New start" , ale neočekáváně a překvapivě jsme jeli do Prahy do zoo.. :D No, tak nás napadlo, někam vyjet :D :P Takže jsem i to užila.
Už od minulého týdne mám doma Sims 3 - Po setmění :P No, nejdříve jsem říkala, že to stahovat vůbec nebudu, ale nakonec jsem neodolala a musela jsem si to jednoduše stáhnout (odkazy jsem dávat NEBUDU! Pokud něco chcete stáhnout, najděte si to! Já to hledala taky sama!). Takže teď dóóódt často hraju sims ♥ Takže asi pochopíte, proč jsem nic nepřidávala.. Nevím, proč nepřidávaj holky, ale jedna mi psala, že jede na chatu, a teď přesně nevím kdy :D :P To beru, omluvila se.. :) ;) ♥

..celé v celém článku..