Březen 2011

Moje simka

31. března 2011 v 18:24 | Prasatk(Oo)

1 díl - To je můj dům?

30. března 2011 v 16:01 | Nykytttka píše... |  New start

Ahooooj...
Takže, včera jsem se nějak do toho dala a pustila jsem si SIMS :D Udělala jsem si simíky do komixu a postavila dům. Měla jsem to tak nějak vybavenej, ale dneska jsem ho dodělala.. mám pár fotek, takže sem si usmyslela, že bych mohla alespoň dneska udělat první díl... No, tak sem nafotila, dofotila první díl a upravila jsem fotky. Ještě upozorňuji, že to zezačátku bude trochu nuda, ale od 3 - 4 dílu by se tomělo rozjet.
PS: úvod k tomuto komixu není.. berte toto jako takový úvodní díl + první díl k tomu...

Rekonstukce = dess + menu

29. března 2011 v 17:42 | Nykytttka píše...

Ahoj, ahoj, ahoj... Asi ste si určitě všimly, že je nastaven nový dess.. Jesdnoduchý, ale mě se líbí.. Moc práse s ním nebylo, ale myslím, že prozatím může být.. ♥ Už se s tím crcám přez hodinu.. vůbec mi to nešlo nastavit..!! GRR..!! Nesnáším rekonstrukce.. :DD Ale sem na sebe pyšná ♥ AlespoŇ sem začala něco dělat. :) ;) ♥
Takže, jestě něco málo k rekonstrukci
- dess + menu je hotové (klikací menu s rozcestníkama bude až příště, protože na to fakt nemám)
- s holkama se musím dohodnout, jak to tedy bude. Psala jsem jim mejl a vipadáto, že s tím souhlasí, jen se s nimi musím na něčem domluvit..
- chci, aby blog byl zase aktivní a zístal zpět alespoň část návštěvníků, kteří sem rádi každý den chodili, proto bude ČASTO (snad) uspořádávát soutěže, takže tu přibydou soutěže, za které dostanete cenky :) ;)
- MOŽNÁ začnu konečně opě hrát sims a MOŽNÁ udělám komix ♥

Jo a ještě něco.. vůbec nevím, jak to bude zítra, protože ve škole budeme uklízet s holkama školní družinu :D = dobrovolná práce za 1čku :D tak proč toho nevyužít? :D No, takže nevím, kdy přijedu.. ale snad brzo.. :) ;)

PRO ADMINKY: Holky, ten rozvrh bude platit až od příštího týdne.. Jo a napište mi na mejl nějaké ty návrhy.. Jo, a ještě dnes vám pošlu mejl.. potřebuju se dohodnout... Do příštího týdne to potřebuju všechno zařídit.. :) ;)

Moje blbost :D

28. března 2011 v 22:19 | Prasatk(Oo)
Z nudy xD

Žeby návrat do starých kolejí..??

28. března 2011 v 15:07 | Nykytttka píše...
  • Zdravím opět po trochu delší době.. Ano, opravdu to píšu já.. Nykyttka.. Zvláštní že? No, říkala jsem si, že by bylo fajn, se po dloooouhý době opět podívat na starý, ale přesto krásný blog.. Kouku sem a co nevidím? Aktivita adminek? Mizerná..! Fajn, blog potřebuje pomoct, získat si dobré a stálé návštěvníky a hlavně, nový dess... Tenhle není španý, ale nemyslíte, že je tu už dlouho..??
  • Fajn, zítra (hned po škole) se vrhnu na nový dess a na rekonstrukci CELÉHO BLOGU! Hlavně musím udělat pořádek v MENU! Já osobně se v tom vůbec nevyznám..!! Musím všechno překopat! Bude to doba, než se blog předlá, ale opravdu to bude potřebovat! Taky zavedem nějaký řád u nových adminek! Takhle by to nešlo! Já vím, že se snažíte, ale opravdu třeba 5 článků za jeden den a další den žádný, to se musím nějak napravit. Už na tom pracuji.. :))
  • Takže, abyste tomu nějak rozuměly, uvažuji o znovu příchodu na blog.. :)) ;)) Nevím, možná si to ještě rozmyslím.. opravdu nevínm.. ale počítejte s tím, že ano.. :)) ;))
A co vy na to bobeši? ÁÁÁ.. to mi chybělo.. :DD

Po dlouhé době...

27. března 2011 v 22:07 | Prasatk(Oo)
Tak zase jsem se tady po dlouhé době oběvila... Nwm jestli se tady ještě vůbec hlavní adminka oběví :D Ale slibuju!!! že každý den budu aspoň JEDEN článek přidávat, ať se to tady zase rozhýbe!!! SLIBUJU!! :D

ps: obrázky ze hry...

Velká omluva+Download hair

19. března 2011 v 23:55 | Tynušá
Strašne sa ospravedlňujem za to že som tu dlho nebola:(
Mrzí ma to ale mala som písomné maturi,a musela som sa učiť.
Ako ospravedlnenie tu mám pre vás down:
Od peggy krásne vlasy:)Tynušá<3

Fotky na soutěž

11. března 2011 v 15:22 | Prasatk(Oo)
Které číslo se vám líbí nejvíce? :)

12
3
4
Piš do kometářů, který je nej :)