Prosinec 2010

Ahojda!

30. prosince 2010 v 22:17 | Prasatk(Oo)
www.thesims3.blog.cz
Ahoj! Zdraví Vás nová adminka tohohle super blogu Prasatk(Oo)! Jsem tady na skušební dobu 2 měsíce. Doufám, že se vám budu líbit :) Informace o mě najdete v celém článku :) Mám na Vás OTÁZKU :) Je na mě řada, aby jsem udělala new dess, ale nevím jaký mám udělat :/ Měla jsem nachystyný s Vánoční tématikou, ale svátek už jaksi skončil :D Proto prosím o odpověď: 1) Jaké barvi by měli na blogu být 2) Holka/Kluk/Kluk a Holka? 3) jakékoliv ostatní vychytávky a ostatní věci ohledně dessu piš do čísla 3 :) Nykyttka mi taky řekla, ať vám zdělím, že kounkurz na nového admina stále běží! Takže pokud se ním chcete stát a věříte si klik sem honem se zapiš :)

Diskuze na blog.cz..

21. prosince 2010 v 17:36 | Nykyttka píše....
www.thesims3.blog.cz >> By: Nykyttka
Ahoj, takže abyste si nemyslely, že nic nedělám, chci vám oznámit, že dělám.. :DD Emm.. to je trošku k nepochopení, ale nevadí.. :DD Jen vám chci říct, že ikdyž nic nepřidávám, pořád něco dělám. Není to tedy ohledně tohoto blogu (ani mého druhého blogu) ale pořád něco. Třeba teď sem dostala kravskej nápad, kterej sem předchvílí uskutečnila.. :DD Založila jsem diskuzy na lide.cz pro ti, co hledají blogy o TS.. No, nebo se učím do školy, pekla jsem cukrový, užívám si sněhu a pořád něco.. nejvíce mě ale zaměstnává JUMPSYLE.. to teď se sestřičkou tancujeme a jeto docela záhul vám řeknu.. Navíc, mít nastarost dva blogy?? Příjde mi to nadpřirozené, ale budiž.. Já tím žiju.. vždycky sem to nějak přežila a teď to přežiju taky.. Navíc jsem se teď dala do tvořené nového dessu, zatím nic moc, ale časem se to podá.. :DD
No, ale ještě něco k té diskuzy.. Je to jednoduchá šance, jak nalákat lidé blog svůj blog.. co si budem povídat.. :DD ale jde mi hlavně o to, že když se na blog.cz najdou nějací nováčci, kteří mají absolutně nulovou navštěvnost a mají problém a neví si s tím rady, aby měly možnost se optat nás (spíš vás :D) zkušenějších.. Vžijte se do té situace.. Založili jste si první blog. Máte nulovou návštěvnost. Snažíte se přidat každý den článek. Dělat kvalitní články. Píšete komenty na blogy. Navštěvujete ostatní blogy a najdednou máte problém. Napíšte to na blog, ale žádná odezva. Nikdo nic nepíše, žádné rady ani žádné tipy, jak se s tím problémem vypořádat..
Znáte to?? Jestliže jste nezačali blogovou karieru na slavném a navštěvovaném blogu, tak určitě... Myslím, že si tím prošlo velké procento z vás (nás :D to je fuk.. :D) Podpořte můj nápad a dejte si tento článek na svůj blog.. (samozdřejmě se zdrojem!! Opovažte se to zkopírovat beze zdroje!!)..

Odkaz na diskuzi..

Pěkné, kudrnaté vlasy // TS2

16. prosince 2010 v 17:28 | Nykyttka píše... |  Vlasy
www.thesims.blog.cz

*musíte stáhnout oba soubory*
*musíte být přihlášení na MTS*

zdroj: modthesims

Končím...

13. prosince 2010 v 21:15 | Terry Sims
Jak už to tady Nykyttka nakousla, končím. Je to kvůli toho, že na blogy nemám čas. Vůbec mě to nebaví...přijdu domů, sednu k počítači a jsem tam až do 10 večer. A to jsem jen na blogu. To je jeden z důvodů. Nebudu se tu příliš rozepisovat, ale je to tak. Je mi to líto. Jsem ráda, že jste mě tady tak skvěle přijali a nenapsali mi ani jeden kritický komentář. To mě potěšilo. Chtěla jsem dodělat alespoň adventní kalendář, ale ani to už asi nedám. Mám teď jiné starosti a 99% z nich je škola. Musím se učit. Jsem v 7. třídě a ani tam už to není žádná legrace. Je to fakt makačka. Starší to znáte =). Poznala jsem fajn holčinu (Nykyttku), zažila jsem blog, ne který někdo chodí, a bylo to příjemné...Bylo mi tu skvěle, ovšem, vážně je to tak...Končím. Budu sem chodit, ale jako návštěva, ne jako blogmiss. Jen něco na závěr : NEBOJTE SE PŘIHLÁSIT JAKO NOVÝ BLOGMISS! I VY MÁTE ŠANCI. JÁ JSEM TOHO DŮKAZ. TAKOVÁ ŠEDÁ MYŠKA V BLOGAŘENÍ A NAJEDNOU JSEM MĚLA ŠANCI TO TADY NĚJAKOU DOBU ŘÍDIT. PŘÍJEMNÉ! VÁŽNĚ! NYKYTTKA VÁS NEUKOUSNE, NAOPAK, POKUD SE BUDETE O BLOG STARAT TAK JAK MÁTE A NEBUDETE KONFLIKTNÍ, STANOU SE Z VÁS ALESPOŇ INTERNETOVÍ PŘÁTELÉ!

Přihlašte se! Nebojte!

Mám to tady ráda, tak přeji, ať se vybere pořádný/á blogmiss, aby se tomuto blogu dařilo dál a dál!
Mějte se fajn!
Terry Sims...

6.12. 2010 - 12.12. 2010

13. prosince 2010 v 19:20 | Nykyttka píše....
Navstevnost za minuly tyden (6.12. 2010 - 12.12. 2010) je:
Pondeli: 32
Utery: 36
Streda: 50
Ctvrtek: 31
Patek: 28
Sobota: 53
Nedele: 36

Celkem: 266

Wooow.. děkujéém... ♥ moooc... ♥

Konkurz na nového (dalšího) blogmisse!

13. prosince 2010 v 16:42 | Nykyttka píše....
www.thesims3.blog.cz >> By: Nykyttka
Ano, ano, ano..
z důvodů, které již brzy budete vědět (já to tady a teď nechci rozepisovat) nabírám nového blogmisse... Jestliže máte někdo chuť a trpělivost blog tady sdílet se mnou, můžete.. :) ;) ovšem mám pár podmínek..
  • Mít více jak 12 let..!!
  • Mít zkušenosti se Sims
  • Mít Sims 2 popřípadně Sims 3
  • Mít zkušenosti s grafikou
  • Měli byste být tvůrčí
  • Mít zkušenosti s komixy
  • Mít zkušenosti s "psaním". Vaše psané slovo by mělo nějak vypadat, rozhodně ne tAkHlE, ani byste něměli psát text s deseti vykřičníky za každou větou...
  • Rozhodně byste se měli dobře chovat ke kolektivu, nebýt konfliktní atd.
Splňuji všechny body, jak dál?? Jednoduše, napište mi slušnou žádost (souvislý text) na můj osobní mejl (nikoleta96@seznam.cz), kde uvedete svůj blog (nejlépe o sims, ale není podmínkou)

Pokud takový blog nemáte, uvedete "nemám blog" a svoji grafiku, fotky ze sims a popřípadně nějakou i vaši povídku mi pošlete na osobní e-mail >> nikoleta96@seznam.cz

Pokud se mi bude vaše žádost líbít a zaujme mě, napíši si na mejl o vaše ICQ a pohovoříme s vámi, abychom si o vás udělali obrázek a zjistili, jací doopravdy jste.. :)) ;))

Děkuji, kunkurz ukončíme, až vybere "správného" člověka ( samozdřejmě vám to napíši)

Komenty prosím pište jen k tématu..!! A myslím, že to není vůbec těžké, spíše naopak.. Dotaz? Stížnost? Přání? Do komentů.!! ↓↓↓

Pěkné oblečko pro dospělé simky /TS2/

12. prosince 2010 v 14:06 | Nykyttka píše.... |  Oblečení


PS: včera sem oficiálně dostahovala potřebné downy do komixu.. (ještě během komixu budu stahovat takové potřebné, ale detailné věci)... dneska nebo zítra začnu fotit.. takže by se SNAD do vánoc měl zde objevit 1 díl.. :)) ;)) ale není to ještě jistéé.. :)) ;)) ještě musím ten komix dodělat, doladit, dopsat a domyslet.. jěště je fůra práce.. :)) ;))

8., 9., 10. a 11. Prosince - Adventní kalendář

11. prosince 2010 v 11:16 | Terry Sims
Tady je kalendář za 4 dny, omlouvám se, že jsem se tak zpozdila...

Adventní kalendář
Krásná žlutozelená kuchyně :

2010 by All4Sims.de

ZDE si můžete stáhnout i jiné barevné varianty (pod obrázky)

Diplom :

Pro Vás!
PNG ikonka :

PNG ikonka
Bleskovka :

Proč čteš adventní kalendář?
Který je tvůj oblíbený díl The Sims?
Máš rád/a Mentos?
Co říkáš na náš blog?
Jak často sem chodíš?

Obrázek :


Lesk na rty :

Lesk - zdroj : the--sims--2--downloady

Bundička :Náušnice MM :

Náušnice - zdroj : the--sims--2--downloady

Zdroje downloadů : the--sims--2--downloady

Neaktivnost? To je pryč =)

11. prosince 2010 v 9:27 | Terry Sims
Omlouvám se za neaktivnost, ale fotila jsem komixy. Jako naschvál se mi ale vypnul PC když jsem byla uprostřed a měla všechno nachystané abych mohla fotit jako o život. Ale nebojte, dočkáte se =) Teď jdu dohnat a. k. za ty 3 dny =) Tak jdu na to =)

Co chystám..??

10. prosince 2010 v 15:40 | Nykyttka píše..
www.thesims3.blog.cz
Čauky..
.. takže, abyste nměli dojem, že na blogu sem opět neaktivní a ic nedělám, tak sem se rozhodla, že vám napíšu článek, ve kterém bude takový jakýsi "program" do vánoc.. Co chystám na blog, na co se máte těšit, co přibyde do vánoc, jak budu aktivní apod.. :)

No, takže abychom se na něco vrhly.. CO CHYSTÁM NA BLOG A NA CO SE MÁTE TĚŠIT?
No, chystám toho spousty, ale největším takovým mím přáním je udělat konečně pořádnej komix.. :) ;) no, připravuju i soutěže a takové maličkosti na vánoce, ale ještě nic není oficiálního.. zatím mám jen plány.. :) ;) ♥ ale hned, co opustí moje milá sestřička počítač, bych měla začít připravovat komix.. No, čeká mě hodně práce, protože sem si vymazala z PC všechny downy, takže začnu pomalu stahovat.. na focení to zdaleka ještě není..

 a jdeme dále.. CO PŘIBYDE DO VÁNOC?
No, chtěla bych alespoň úvod komixu.. ale opravdu nevím, jak to stihnu.. momentálně mám ÚPLNĚ holý sims, takže budu muset všechno stahovat.. jo a ještě ohledně komixu.. komix bude focen v sims 2..!!

a moje AKTIVNOST (během vánočních svátkůů)??
No, abych pravdu řekla, tak vůbec nevím.. ale do 23. prosince bych měla být aktivní.. 24 už ne, ale něco předpřipravím.. :) ;) den poté nebudu určitě k dispozici, protože budeme objíždět babičky a dědy a jezdit po příbuzných..

No, a to je vše.. :))  nějaké otázky..??