Listopad 2010

Hotovo. Dobrá práce!

30. listopadu 2010 v 22:13 | Terry Sims
Design nastaven! Potom ještě asi na něj něco dopíši. Doufám, že se vám líbí! Mám radost, protože mi šly nastavit ty klikačky nahoře =) To je super! Výsledek anket o soutěž je : 4 hlasy pro Miss Sims Prosinec 2010! Zítra udělám přihlášky! Zítra toho tady bude asi dost! Možná teda ten komix, dodělám asi dess, pak ještě přihláška do Miss Sims Prosinec 2010, otevřeme první okénko, a taky malá várka downloadů =). Tak se těšte! Teď už půjdu spát. Dobrou noc a ahoj! =)

Design

30. listopadu 2010 v 20:37 | Terry Sims
Dnes už se asi nedočkáte komixu, ale nového dessu ano...! Dodělám jen menu ;) Tak jdu na to!

Půjdu nafotit OR

30. listopadu 2010 v 18:31 | Terry Sims
Tak se vám zase poslušně hlásím =). Dnes o něco později. Ale jsem v dobré (ba skvělé) náladě. Právě jsem dojedla misku rajské polívky ♥ takže je mi dobře =D Asi půjdu nafotit první díl komixu Opposites Repel. Chcete? Tak já jdu na to. Nevím, jak dlouho to bude trvat, ale pár minut to nebude =D

Škola, škola a zase škola

29. listopadu 2010 v 21:29 | Terry Sims
The Sims 3
Ahojky =) Tak jsem zjistila, že zítra z té fyziky asi nepíšem, nevím no. Doufám, že ne. Jak se vám líbí úvod? Já jsem s ním celkem spokojená =). Doufám že budete číst dál! Já se tak těším, až budu mít funkční TS3! Nykyttka byla tak hodná, že mi dovolila sem nastavit design. Tak ho tu asi zítra čekejte =) Dnes už ne. Možná vytvořím úplně jiný...nevím ještě. A taky se ještě musím rozhodnout, jestli fialovo žlutý nebo bílo oranžový =D. Uvidíme zítra. Každopádně si dám hodně záležet =) Už asi mám vybráno. Bude to ten fialovo žlutý. Nechte se překvapit! Potřebuju ještě ale dodělat všelijaké popisky. Už asi za chvíli budu muset, protože je zase zítra ta otravná škola =D A já neumím absolutně nic =D No tak, co už. Já doufám, že jste se mnou zatím spokojení, kdyby ne, dejte mi vědět a já se pokusím polepšit. A kdy jdete vy spát? Já už vážně nevím co mám psát =D Už jen 1 den a pak ve středu otevřeme první okénko adventního kalendáře! Víte co? Já vám prozradím značku notebooku, který bych chtěla : Sony Vaio. Vaia jsou většinou drahé záležitosti, ale zase kvalitní =D Teď o tom ale ještě nemůžu uvažovat, nejdřív na něj musím mít =D Pak to tu bude teprve aktivní! Tý jo, teď jsem si uvědomila, kdyby nebylo blog.cz tak bych měla tooolik volného času! Ale mě to nevadí, stejně když je zima atd. bych nemohla ven, a jen tak bych seděla doma a čučela do počítače nebo do zdi nebo na TV nebo si četla...=D A víte co? Když vám mamka nebo někdo nebude chtít dovolit sedět u PC nebo prostě her...tak řekněte, že většina her je nadabovaná anglicky a když si k tomu dáte titulky, tak se učíte angličtinu! Fakt to tak je! Já jsem se tak naučila toho dost. Funguje to =D. Zítra máme výtvarku, tělocvik, zeměpis, občanku, fyziku a svět práce. Všechno bude snad v pohodě, až na zeměpis, občanku a fyziku. Z té fyziky nevím jestli píšeme, z občanky budu zkoušená a umím prd a v zeměpise mám mít sešit dopsaný a já nevím, jestli to mám dobře. Uvidíme =D Teď už vážně jdu. Zítra se na 100% zase ozvu. A možná už tady zítra bude ten dess. Mějte se krásně ahoj!

Opposites Repel - Úvod

29. listopadu 2010 v 19:20 | Terry Sims
Tak sem dávám úvod komixu Opposites Repel - v češtině protiklady se odpuzují.

Molly
Ahoj. Tak to jsem já. Jmenuju se Molly Holly. Já vím je to směšné jak se to rýmuje, ale co už nadělám...Je mi 17 let a ... mám tak trochu jiný styl než máma. Jsem totiž úplně jiná než ona. Však uvidíte. Mám černé vlasy, líbí se mi upíři a jsem .. EMO. Jo je to tak. Někdo to nemá rád...Miluju černou barvu, večírky, partu, nakupování a všechno co souvisí se vzhledem. Mám moc ráda humra, ale máma je strašně neschopná a nikdy ho neuvaří. Taky miluju pizzu ♥. Doma nemáme ani TV. Máme místo ní krb. Pitomej krb který snad nikdy nezapálíme. Ráda poslouchám pop, rock a taky hraju ve skupině...teda hrála jsem, než jsme se přestěhovali. Měla jsem super kámoše se kterýma už se asi nikdy neuvidím. Máma říkala, že prý ta parta má na mě špatný vliv bo co. Ale byli to kámoši...Byli taky tak trochu emo, no spíš úplně. Kde mám tady, v Beverly Hills najít partu lidí, co jsou emo jako mí kámoši? Nikde...Bydleli jsme v Brooklynu, ale potom jsme se přestěhovali sem. Můj táta? Ten si našel milenku a je s ní doteď. S mámou se rozešli. Ani nebyli manželé, takže to měli lehčí. Já mám ale 100x radši tátu než mámu ta je jenom růžová bárbínka, co místo toho aby šla do města na večírek když je tak mladá a podle ní krásná si piluje doma nehty. Bože, to nepochopím...Sami se přesvědčte...

Macy
Tak tohle, to je moje máma. Říkala jsem to, barbína. Pořád mě sekýruje že prý : "Podívej se na sebe, vypadáš jak můra." nebo "Ani nevypadáš jako moje dcera!" a tak to je pořád dokola. Máma se jmenuje Macy Holly. Je jí 33. Měla mě v 16. Jo fakt. Nevím co se stalo a tohle tu fakt rozebírat nebudu =D. Má svítivé blond vlasy, modré oči (já černé, asi je mi souzeno být emo =D), růžové oblečení...Ona má ráda puding, želé, těstoviny (ale pozor! ty miluju taky! a rajskou polévku ♥), samé saláty (och tak i na tomhle se s mámou shodneme)...Nikdy by si do pusy nedala kousek ... tlačenky. Taky pořád cvičí takže je hubená (ale to i já...). Ona miluje růžovou a poslouchá jen hry na piano a pop. Rock mámě nic neříká =D.

A teď náš barák...

Dům
Tak tady bydlíme =). Ale je to tam hrozně malé =/.

(Omluva za kvalitu fotky toho domu...Jo a příště už budou fotky větší. Tyhle jsem ořezávala aby tam byl třeba jen obličej a nepřekáželo tam za nimi prázdno...)

Doufám že se úvod líbil...

Diskuze :

1. Jaký máš názor na emo?
2. Jak na tebe působí Molly a Macy?
3. Líbil se ti úvod?
4. Budeš číst dál?

Doufám že se líbilo!

Super!

29. listopadu 2010 v 15:58 | Terry Sims
Ahojky! Dnes na 100% ještě něco přidám, ale teď...Včera tady bylo 84 lidí! Návštěvnost se zlepšila zhruba o 20! Super! Děkuju moc... =)

84 lidí!
Ještě jednou děkuju! Zítra končí hlasování kterou soutěž byste chtěli! Zatím hlasovali jen 4 lidé, ale všichni pro Miss Sims Prosinec 2010! Super! Dnes udělám úvod k novému komixu. Když mi zatím nejede TS3, tak alespoň udělám v TS2, které mi jede =) Tak já už půjdu na to. Ještě musím zavézt kámošce sešity, ale potom už se na to opravdu vrhnu =) Papa!

Bleskovka 0.1

28. listopadu 2010 v 22:28 | Terry Sims
Tak, je tu první bleskovka ode mě. Pište! =)

1. Ahoj =)
2. Jak se ti tu líbí?
3. Hraješ Sims?
4. Co měli v TS2 Gothovi na zahradě?
5. Měli Gothovi v TS2 syna?
6. V TS2 sestry Calientovy (Nina a Dina) měly stejnou barvu vlasů? Jestli jo jakou? Jestli měly jiné, tak jaké? (nemusí to být přesně že Nina měla ty a ty a Dina ty a ty =D)
7. V TS2 s dodatky přibývala i nová města?
8. Jsou v TS3 bez dodatků upíři?
9. Budeš hlasovat dole v anketě, kterou soutěž chcete?
10. Co chceš na diplom v případě výhry?
11. A jak ses sem vlastně dostal/a?
12. Přijdeš ještě?
13. Tak se měj a díky za účast =)

Tak doufám, že se někdo přihlásí ahoj!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Nová rubrika?

28. listopadu 2010 v 22:19 | Terry Sims
Nechci z toho tady dělat cirkus a ponechat to tu samozřejmě o Sims, ale taky bych sem chtěla psát deník...Pokud s tím někdo nesouhlasí, napište mi to sem =D

Vánoce
Těšíte se na Vánoce? Já moc. Těším se na ně každoročně. Jo, jasně, už to není tak úžasné jako když jsem byla malá, ale i tak jsem strašně šťastná když rozbaluji dárečky, i když vím, že je nemám od Ježíška. Vánoce jsou jako narozeniny a svátek jen jednou do roka. To je taky jeden z důvodů, proč se na ně tolik těšíme. Někteří se na ně těší jen proto, že dostanou hory dárků, ale já se těším hlavně kvůli atmosféře. Já nevím, ale prostě miluji zimu, tmu, sníh, světýlka a pohádky ♥. Všechno to má nějaké kouzlo, které se nedá odstranit. Před Vánocemi to je ale jiné. Všude zmatky atd...Ale mě je to fuk. Berte to z té dobré stránky. Peče se cukroví (mmm ta vůně =)) a kapr (mňam =D) Prostě když na tom vidíte i něco dobrého, budete se cítit dobře. A už u vás sněžilo? U nás byla jen jinovatka nebo něco takového. Už se těším, až budeme stavět sněhuláky, nebo na zimní prázdniny ♥. Už se nemůžu dočkat. Ale zítra je zase škola a taky jdu v prosinci k zubaři. To mi to kazí. Vím, že mi na 100% bude nějaké zuby trhat...=( Vůbec se netěším, ale co mám dělat. Zuby chci mít zdravé. Myslíte že to přežiji? Já myslím že jo, ale bolet to bude =D. Nesnáším injekce. Jenže bez těch by to bolelo ještě víc že? Je to těžký =D V úterý píšeme z fyziky, takže toho sem asi moc nepřidám, protože se musím učit. Školu vážně zanedbávat nebudu =D. Školu asi taky moc nemusíte že? Ale já si říkám, že bez ní bych neuměla ani psát, takže bych ani nemohla mít blog =D. Škola není tak odporná, ale když je nuda, nebo se mají psát nějaké testy, je to hrůza. Myslím, že asi všichni nadávají na Marii Terezii, že vymyslela školu, ale já myslím, že udělala dobře. Bez ní bychom byli úplně dočista blbí =D. Takže jí můžeme možná tak poděkovat. Trochu jsem se rozepsala, no nevadí =). Zítra pro změnu píšeme z matiky, nechápu proč musíme psát znovu když jsme psali v pátek? Asi protože někteří mají blbé známky, ale to tu písemku nemůže dát jen těm kdo měli blbou známku? Já jsem teď měla 1 nebo 2 a teď to zvorčím? Co když? Super...No tenhle týden nebude moc světový. Jé! Otevření prvního okénka na našem adventním kalendáři se blíží! Už ve středu otevřeme první okénko, kde na vás bude čekat úkol, a dvě překvápka, které ještě vymyslím =D Tak už půjdu spát, abych zítra byla do školy fit. Tak se mějte a dobrou noc =)

Reklamy

28. listopadu 2010 v 20:25 | Terry Sims
Zde pište reklamy a jiné pozvánky do soutěží, na blog atd...
Je to přehlednější =) A když napíšete sem, tak určitě zajdu na váš blog, nebo udělám to, co byste chtěli. Pokud se nebudu chtít zúčastnit třeba soutěže, tak minimálně napíšu komentář =)
Chcete hlásnout? Napište mi sem i toto =)

Novinky

28. listopadu 2010 v 18:29 | Terry Sims
The Sims 3
Ahojky! Tak jsem se dnes snažila co to šlo, ale poslední hodinu mi zabral druhý blog. Teď se ale chci nejvíce věnovat tady tomuhle =) A to taky budu, protože tamten má mizernou návštěvku =D. Ale nejen kvůli toho. Tady mám stále co dělat. Tam jen dodám informace do prázdných rozcestníků a pak? Co, nic. Ale tady se stále něco děje. Poradna je opět v provozu! Začalo mě bavit vám takhle odpovídat =D Ale prosím vás, pište tam, o jaký díl (2 nebo 3) se jedná. Potom tam jsou zmatky =D A už nevím co psát =D Kliknutím SEM se dostanete do poradny! Přečtěte si ale než začnete psát pravidla! Pokud je někdo poruší a já mu nebudu moct odpovědět tak prostě neodpovím. Pište prosím vás srozumitelně =D Abych ty dotazy pochopila. Jo a přidám sem rubriku Reklamy, protože jsem si všimla že se tady reklamy píší kam chtějí. Ne že by to bylo špatné, ale takhle budu mít větší přehled =) Bude vidět takže si potom prosím nestěžujte že jste si jí nevšimli. Je hned nahoře v menu jo? Doufám, že to bude fungovat a neplácnete reklamu kam se vám zachce =D A jak se máte? Já blbě, protože je zítra zase škola =/. Na víkend jsem se tak těšila a teď už je pryč. A těšíte se na Vánoce? Já moc. Taky se těším, až budu mít nový notebook. To se to tady bude jen hromadit =D Juj! Že mě to nenapadlo dřív. Dám sem nějakou bleskovku =). Doufám, že se někdo zapojí. Tak já ji jdu napsat ahoj!

PS : Ještě můžete hlasovat jakou soutěž chcete! Anketa i zde u tohoto článku!