Červen 2010

The sims 2 Univerzita Photo 0.1

30. června 2010 v 21:16 | *-Smiley-* píše...


Nový dess >> Summer.. ♥

30. června 2010 v 21:13 | Nykyttka píše....

Ahojec... nejspíše si říkáte.. cože?? CO se to děje??
Hned víám všechno vysvětlím...
Začalo to dneska... k tomuhle mě nakopl jeden koment, který byl opravdu pravdivý..

Nykyttko, *-Smiley-* a Arvisi :-)
Nevím jak to vidíte vy ale já si myslím že se tento blog velice zhoršil :-?   a to nejen v designu ale i v obsahu. Vždy jsem tu našla komixy, zajímavé články i downloady. Co se to děje ??? ???:-) Patřil k mým oblíbeným a občas (když jsem si nevěděla rady) jsem napsala do vaší The Sims 3 poradny. Docela mě překvapilo že Hanka odešla :-?
Nechci říkat že já jsem nějaká perfektní slečínka která si jenom stěžuje na život. Ale váš blog jsem měla fakticky ráda
Ale stalo se stalo a vy byste měli na blogu trochu zapracovat 8-) A jen tak mimochodem nechci jen kritizovat :-) mám vás pořád ještě ve svých oblíbených stránkách :-D

Autorovi tohoto článku, který se nazval jako Nechci kritizovat, chci jen upozornit =)bych chtěla říct jen jedno... "dík"
Tenhle koment mi otevřel oči a já uviděla tu zpuštošenou webovou adresu, na které sem zažila už mnoho..
Ano, asi si říkáte... "najednou to chce napravit, bouchla jí šiška do hlavy? Nebo má úpal?" Já bych vám odpověděla snadno.. "lituju toho..."
Lituju toho, že sem se blogu nevěnovala, ale taťka měl bouračku (o tom víte) na motorce a stále se zotavuje.. opět se mu to projevilo, takže asi chápete, že sem měla jiné starosti... dále bylo vízo.. To byl další důvod toho všeho... hlavně ty nervy..
Víte.. chci se dostat na jednu fakt bvezva školy s počítačema.. přesně řečeno "Informační technologii" a tam musíte mít dobré známky..  takže sem se snažila.. :-)
Mno... doufám že se vám dess líbí.. :-) ;-)

Děkuju těm, kteří to dočetli až do konce a pochopili to.. :-) děkuju.. :-)

Letní downy - oblečení

30. června 2010 v 21:10 | *-Smiley-* píše... |  Oblečení
 Po dlouhé době se hlásím, až dnes mám povolený počítač. Takže přináším letní Downy, budou tu ode mě, sady letních Downů. Takže první sada - oblečení.

THE SIMS 3
Downloands  - zdroj na obrázku


DOWNLOAD  - zdroj na obrázku

Banged Hair for Women Sims 3


21.6. 2010 - 27.6. 2010

30. června 2010 v 9:52 | Nykyttka píše....
Navstevnost za minuly tyden (21.6. 2010 - 27.6. 2010) je:
Pondeli: 28
Utery: 40
Streda: 32
Ctvrtek: 28
Patek: 32
Sobota: 36
Nedele: 36

Celkem: 232

Pod 28 sme nešli a to je super...
Děkujeme.. ♥

Jinak.. já se omlouvám, že vůbec nic nepřidávám...
Stáhla jsem si Povolání snů, takže to zatím jen zkouším.. ♥
Je to božíí.. ♥ Nejlepší je ta pračka.. ♥
NMo.. jinak... chystám nový začátek mého komixu Life at the Castle ale.. asi budu muset pozměnit i název komixu..
Více se dozvíte zanedlouho, kdy komix budu připravovat.. ♥
Navíc.. je vedro a já u PC moc momentálně nesedím.. ♥
U mě vízo včera dopadlo lépe, než sem čekala...♥ 6 trojek.. ♥ čekala sem že budu mít 2 čtyřky, ale nakonec se ředitel smilovat..♥ Mno jo.. chemie a příroďák.. blééé... :D
M?no nic.. já zatím zase mizím...
Tento týden můžete odemě očekávat nějaký ten článeček.. ♥ Nejspíše komixx... ♥

nástroj vytoř si vzor ke stažení zdarma

28. června 2010 v 19:22 | aravis
Už dlouho se proslýhalo že na začátku léta výrobci EA games dají na net nový nástroj the sims 3 vytvoř si vzor , který vám bude umožňovat vytvořit si své vlastní originální vzory a pak je přidávat na sedčku , kalhoty či tapety :) ať už vaši simíci touží po kytkované košili ve stylu Hawaii nebo srdíčkovanou kytaru...to vše jim můžete vyrobit ! tak neváhejte a stáhněte si tento pracovní nástroj pro The sims 3 :)

tento úžasný nástroj si můžete stáhnout

---ZDE---


dole pak zaškrtnete PC nebo MAC a hurá stahujte :)

the sims 3 video remix

27. června 2010 v 11:53 | aravis
vím že je toto video staré ale je docela pěkně udělané že ?


the sims 3 - bezplatný Renault balíček

27. června 2010 v 11:47 | aravis
Bezplatný balíček Renault je už dávno ke stažení ale přidávám ho sem až teď jelikož jsem nevěděla jestli už tady na blogu je :) balíček je vydán na počest firmy Renault která chce v roce 2011 uvést na trh revoluční automobily které nebudou spalovat žádé splodiny :) v balíčku dostanete také několik ekologických předmětů a to například solární panely , větrné mlýny stanice pro dobíjení baterií.....
Výhodou je pro všechny Simíky, kteří žijí šetrně ke svému prostředí a budou využívat šetrná zařízení, že budou mít nižší týdenní výdaje:)

Stahujte zde


bylo zveřejněno i několik screenshotů :) s těmito automobily...


__flashReplacement__

__flashReplacement__

__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

the sims 3 povolání snů - sochař

24. června 2010 v 19:12 | aravis
sochař
Ve čtyřech letech plácáš na písku bábovičky, v osmi stavíš z písku hrady. Ve dvanácti sestavuješ mosty ze sirek a v šestnácti tvaruješ hlínu do podoby hrnečku. Ve dvaceti vyřezáváš sošky ze dřeva nebo je uplácáváš z jílu. Tak nám netvrď, že nejsi sochař! Máš neposedné prsty, pořád si s něčím hraješ a když vidíš nějaký materiál, tak si představuješ, co by z něho šlo vytvořit. V balvanu u cesty vidíš skřítka, ve vykotlaném kmeni tančící víly. Tvoje kreativita nezná mezí a každý nápad je pro tebe výzvou. Sedět u stolu nebo válet se u televize není nic pro tebe. Mnohem lépe se cítíš v dílně nebo ateliéru, protože chceš tvořit. Láká tě vdechnout do kamene, hlíny nebo dřeva svoje myšlenky. Proto bereš do rukou věci, které díky svému talentu přetváříš v něco, co svět ještě neviděl. A lidé kolem tebe nezůstávají nezaujatí. Tvoje práce jim dělá radost, baví je a inspiruje. Mají k tvému umění přirozený respekt a nejraději by si tvé výtvory vystavili doma v obýváku. Modelky stojí u tvých dveří frontu, výstavy tvých soch navštěvují studenti uměleckých škol, topíš se ve slávě... ale tobě je vlastně všechno jedno. Nejvíc pro tebe znamená, když se můžeš někam v klidu zavřít a přetvářet své vize v realitu.

zdroj:Facebook
více informací: www.facebook.com/thesims.czsk

the sims 3 povolání snů - vynálezce

24. června 2010 v 19:10 | aravis
vynálezce
Proč jezdit autobusem? Sedneš ke stolu a navrhneš vznášedlo. Je to přeci jednoduché jako facka. Spojíš tohle s tamtím, vyvrtáš pár děr, připojíš motor ze staré babety, trysku z vysavače namontuješ obráceně, připojíš gyroskop a elektromagnet a frrr... Teď už tě autobusy nezajímají. Dorazíš do školy nebo do práce a tam vidíš, jak tvojí kolegyni stále padají tužky ze stolu. Navrhnout multifunkční stojan na psací potřeby je pro tebe hračkou. Nebaví tě připojovat elektrické přístroje kabelem do zásuvky? Vzpomeneš si na svého předchůdce Nikolu Teslu a domyslíš jeho teorii o přenosu energie vzduchem a rázem ti celé lidstvo bude děkovat. Jako vynálezce se nemusíš omezovat všední realitou kolem sebe. Tvoje sny a odhodlání jsou silnější. Teď můžeš dokázat všem hlupákům, proč jsi místo mrhání časem v ulicích navštěvoval knihovnu a proč sis jako malý přál k Vánocům soupravu Malý biochemik. A že tě někdo náhodou s nějakým vynálezem předhoní? Aspoň budeš mít motivaci udělat to ještě lépe a všichni budou jenom nevěřícně zírat.

zdroj:Facebook
více informací: www.facebook.com/thesims.czsk

the sims 3 povolání snů - lovec duchů

24. června 2010 v 19:05 | aravis
loves duchů
Máš pocit, že se na tebe někdo dívá, ale když se otočíš, nikoho nevidíš? Taky ti připadá, že když pohneš hlavou, spatříš na samotném kraji zorného pole podivné stíny? Nezdá se ti, že některé tvé věci záhadně mizí a později se objevují na jiném místě? Nediv se, nejsme tu sami. Všude kolem nás jsou duchové, démoni a další bytosti, které zlepšují nebo ztrpčují lidem život. Zvlášť proti zlým duchům je potřeba bojovat! Existuje spousta možností, jak na to. Někdo doma kreslí pentagramy a zapaluje svíčky, někdo běhá po domech s virgulí, další zase odříkává záhadné duchařské formule. Staň se lovcem duchů a najdi svou vlastní metodu, jak se duchů zbavit. Chce to jen trochu trpělivosti a tréninku a uvidíš, že to pak půjde snadno. Nejdřív musíš s duchy navázat komunikaci, aby ses dozvěděl, proč se potulují po světě a škodí. Většinou zjistíš, že jim dříve někdo ukřivdil nebo ublížil. Když jim pomůžeš, jistě se dají přemluvit k tomu, aby neobtěžovali živé lidi. Znáš to, něco za něco. Ale hlavně jim nesmíš lhát, jinak se ti škaredě pomstí. A pokud narazíš na nějakého démona, nezbyde ti nic jiného, než ho poslat pěkně zpátky do pekel. Ze starých grimoárů si dozvíš jak na to. Tak seber odvahu a hurá do toho!

zdroj:Facebook
více informací: www.facebook.com/thesims.czsk