Únor 2009

Hledám nového spolumajitele/ku....Možná...

15. února 2009 v 21:29 | Michalea

Myslíte si že jste důvěryhodní, máte zkušenosti, a zájem?
V tom případě klik na celý článek :-):

Záchvat inspirace a naprosté zatmění xD

9. února 2009 v 10:09 | Michalea
Právě jsem nemocná, tudíž mám čas....no takže si beru "noťas" do postele a začínám kutit nový design už mám zhruba obrysy jak bude vypadat. Tak vytvářím a po čtvrt hodce zjištuju že je to hnus....písmo se tam moc nehodí to ještě upravím...jinak je to ok, AŽ NA TEN VELKEJ PRÁZDNEJ FLEK. A teď nevím CO?? tam mám dát....zimních obrázků na flickru moc není, teda je jich tam spoustá, ale většinu tvoří "štětkovské" andělice, vyzývavé "Santa Clausky", vánoční stromek tam cpát nebudu......mám fůru obrázků, ale ani jeden se mi prostě nelíbí předsavovala bych si fotku JAK SIMKA KOUKÁ Z OKNA DO ZIMNÍ KRAJINY, a ted otázka kde ji vzít?? Prolezla jsem už snad všecky možnosti, ač nikde nic...

A proto vás prosím, pokud znáte nějaký obrázrk, který by se do designu hodil, budu moc vděčná, když mi napíšete ODKAZ :-)

Děkuji :-) Dole obrázek

Proč?!

6. února 2009 v 14:12 | Michalea
Lidi vážně mě nebaví číct komentáře typu jak jsem kráva, nána, píča a já nevim co všechno! Máte vy vůbec nějakou slušnost? Proč má někdo potřebu nadávat člověku, kterej má dobrou doménu?? Jen to jen MŮJ blog a já si s ním můžu udělat co se mi zlíbí.

pro "pobavení" pár příkladů

Klik na celý článek:

The sims 3 - odloženo! :-(

6. února 2009 v 13:56 | Michalea
klik na celý článek:

Podle všeho je tohle nový obal :-)

6. února 2009 v 13:40 | Michalea
Koukám, že moje prosby o důstojnější obal byly vyslyšeny :-) A jak se líbí vám? Vyjádřete se v komentářích, budu ráda :-)