"Benova pošta"

21. listopadu 2008 v 17:14 | Michalea

Ben Bell o Sims 3

Ahoj,Jmenuji se Ben a jsem výkonným producentem The Sims 3. Uplynulá léta pro mě byla velmi vzrušující. Ve chvíli, kdy jsem se připojil k The Sims divizi v EA, jsem měl možnost pracovat na projektech The Sims 2 Pets a The Sims 2 Castaway.Klik na celý článek:

Již velmi brzy oznámíme první detaily o The Sims 3. Jak si určitě dovedete představit, vývojářský tým třetího dílu je nyní velmi nadšen, protože na hře pracoval několik uplynulých let. Stejně jako vy, jsme tady všichni fanoušky The Sims a nechceme nadále vyčkávat na dobu, kdy se s vámi budeme moci podělit o inovace The Sims 3. Víme, že máte spoustu očekávání. The Sims 3 tým velmi naslouchal návrhům komunity a využil je k tomu, aby vytvořil co nejvíce povedenou hru. Mnoho členů našeho týmu pracovalo na The Sims a The Sims 2, takže - věřte mi, jste v dobrých rukou. Doufáme, že budete ohromeni tím, co pro vás v pokračování připravujeme.

Co je The Sims 3? Zakrátko narazíte na články v magazínech či webstránkách a na rozhovory o tomto témtu. Nicméně, chceme se nejprve podělit s vámi.

Když jsme v týmu poprvé přemýšleli nad tím, jaké by The Sims 3 mělo být, kladli jsme si následující otázku. Co kdybyste prožili celý život na jednom místě… a pak konečně mohli vyrazit vstříc svým osudům kamkoliv v sousedství?

První věc, kterou zřejmě o The Sims 3 zaznamenáte je skutečnost, že Simové budou obývat "bezešvé" živoucí sousedství. To znamená, že mohou chodit po okolí, ulicemi, jet autem do centra, procházet se parkem a prozkoumávat celé sousedství bez načítacích obrazovek. Kamkoliv vyrazíte ve svém městě, uvidíte ostatní Simíky v něm žijící… kdykoliv a kdekoliv budete chtít, budete mít šanci s nimi komunikovat. Pro mě, jako hráče, je to úžasná inovace, protože nyní mohu vidět co zrovna dělají moji sousedé a mohu s nimi interagovat. Dokonce mohu vyrazit do města sledovat co ostatní zrovna dělají nebo sledovat své sousedy z okna svého domu. To je zcela nový rozměr v hraní si se Simíky!

Druhým aspektem The Sims 3, který mě vždy ohromí, je náš kompletně přepracovaný a realistický editor tvorby simů. V Sims 3 máte opravdu mnoho svobody v tvorbě simů. Je to snadné a zábavné. V nadcházejících týdnech vám nabídneme screenshoty na oficiálních stránkách, díky nimž zběžně nahlédnete na možnosti tohoto editoru. Snadno si tak vytvoříte své přátele, svou skvělou prababičku a další důležité lidi ze svého života. Také máme nový realistický osobnostní systém zvaný Rysy, který umožní vdechnout osobnost každému simovi. Je tu tucet Rysů, které můžete simům přiřadit. Každý z nich změní způsob cítění, přemýšlení a způsobů chování simů ve hře.

Třetí věcí, o kterou jsem se s vámi chtěl podělit je vylepšený editor, který každému umožňující ve hře upravovat své okolí. Platí to pro nábytek, tapety, podlahy, oblečení, vlasy a mnoho dalšího. Podle svých představ si budete moci upravit vzory nebo barvy a aplikovat je na vše. Všechno spolu bude krásně ladit. Je to tak jednoduché, rychlé a nesmírně mocné. Už nebudete potřebovat žádné složité dodatečné editory, vystačíte si s nástroji přímo obsaženými ve hře. Více se brzy dozvíte na zmíněných stránkách. Fanoušci The Sims tvoří skvělé věci, takže pro ně nyní bude tvoření a sdílení různých výtvorů mnohem jednoduší.

Chtěl bych vám toho říci mnohem více, ale musím si něco schovat do následujících emailů. Těšte se!

Brzy se ozvu!

Ben Bell
Executive Producer
Electronic Arts

Zdroj: Klik :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

3 anettka0 anettka0 | E-mail | Web | 13. prosince 2008 v 17:33 | Reagovat

maš strašně good design a blog uplně krasa taky jsem chtěla podobnej blog ale nedokazala jsem to no:)

4 anettka0 anettka0 | E-mail | Web | 13. prosince 2008 v 17:35 | Reagovat

mohla bych mít  stebou tento blog?pomahat ti spiš?:D

5 Krtaaasek Krtaaasek | Web | 13. prosince 2008 v 19:25 | Reagovat

ahoj nechceš spřátelit napiš na blog díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama